SPÓŁKA ROZPOCZĘŁA PRODUKCJĘ POLIETYLENOWYCH FOLII PAROIZOLACYJNYCH

W sierpniu, po uzyskaniu niezbędnych atestów i certyfikatów, Spółka rozpoczęła produkcję i dystrybucję polietylenowych folii paroizolacyjnych – INPAR.
Folia została poddana badaniom w Centralnym Ośrodku Badawczo-Rozwojowym Przemysłu Izolacji Budowlanej w Katowicach gdzie uzyskała parametry znacznie przewyższające zalecane normy co gwarantuje najwyższą jakość folii.
Parametry folii są dobrane w taki sposób, aby stanowiła ona barierę dla pary wodnej przedostającej się z wnętrza domu i dzięki temu zabezpieczała konstrukcję domu oraz izolację cieplną przed zawilgoceniem.
Folia INPAR stosowana może być również do jako warstwa przeciwwilgociowa pod podłogi, posadzki i wylewki. Dzięki wyjątkowej wytrzymałości na rozciąganie i rozdzieranie bardzo dobrze sprawdza się jako wstępne zabezpieczenie połaci dachowych oraz osłona elewacji i stolarki okiennej w trakcie prac wykończeniowych.
Obecnie w Spółce trwają prace zmierzające do uzyskania atestów niezbędnych do produkcji folii budowlanych. Spółka zamierza rozpocząć produkcję folii budowlanych już we wrześniu bieżącego roku.

20 sierpnia 2012
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide