O NAS

W styczniu 2011 roku DEKTRA SA powołała Spółkę INDIVER SA, w której objęła własność 100% akcji. To właśnie na strukturze handlowej DEKTRY oparta została dystrybucja i sprzedaż produktów wytworzonych przez Spółkę Akcyjną INDIVER, której zadaniem jest produkcja folii budowlanej i produktów dla rolnictwa i przemysłu.

Przedmiotem działalności INDIVER SA jest produkcja i dystrybucja:
worków do sianokiszonki,
wyrobów izolacyjnych z tworzyw sztucznych stosowanych w rolnictwie i budownictwie,
folii technicznych i opakowaniowych stosowanych w przemyśle,
siatki podtynkowej z włókna szklanego.

W czerwcu 2011 roku Spółka rozpoczęła produkcję worków do sianokiszonki, w sierpniu tego samego roku ofertę wzbogacono o kolejny produkt sygnowany własną marką, którym jest folia paroizolacyjna INPAR, a już we wrześniu rozpoczęto produkcję folii izolacyjnej dla budownictwa INBUD. W III kwartale 2012 roku Spółka INDIVER SA rozpoczęła produkcję siatki podtynkowej z włókna szklanego, powszechnie stosowanej w budownictwie do zbrojenia powierzchni w systemach dociepleń oraz w zbrojeniu otworów pomontażowych, zbrojeniu tynków wewnętrznych i zewnętrznych. Jednocześnie Spółka konsekwentnie rozwijała swoją ofertę folii dla rolnictwa i przemysłu. W roku 2016 zostały wprowadzone na rynek folie techniczne oraz opakowaniowe o szerokim zastosowaniu w przemyśle.

W ramach przyjętego kierunku rozwoju, Zarząd Spółki zamierza konsekwentnie:
wprowadzać do oferty nowe wyroby,
nadawać im innowacyjne właściwości,
rozszerzać i unowocześniać park maszynowy,
podnosić kwalifikacje personelu.

Nacisk na nieustanny rozwój, konsekwencja w działaniu oraz wysoka jakość i rzetelność to wartości, którymi kieruje się Spółka, realizując postawione przed nią cele.

SPRZEDAŻ

Ofertę sprzedaży kierujemy do dystrybutorów materiałów budowlanych, sieci handlowych, sklepów oraz przedsiębiorstw zajmujących się obsługą rolnictwa. Proponujemy kompleksowe zaopatrzenie w materiały z polietylenu, polipropylenu, PCV dla branży budowlanej oraz rolniczo-ogrodnicze.

PRODUKCJA

Uruchomiliśmy produkcję jednowarstwowych folii z polietylenu niskiej gęstości (LDPE). Stosujemy metodę wytłaczania pod cisnieniem z rozdmuchem, wykorzystując zarówno surowiec pierwony jak i wtórny w formie regranulatów.

WSPÓŁPRACA

Jesteśmy młodym dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem handlowo-produkcyjnym. Nawiążemy współpracę z dostawcami - producentami i dystrybutorami surowców do naszej produkcji.

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide